Свято Миколая для вимушено переселених осіб в Білій Церкві

19 грудня 2022 року, стараннями парафіяльної громади Блаженної княгині Ольги УГКЦ в місті Біла Церква, на чолі з її адміністратором отцем Євгеном Мерімеріном, було проведено святкові урочистості з нагоди свята Святого Миколая в приміщенні каплиці парафії.

Зустріч святого Миколая розпочалася спільною молитвою, опісля священник розповів цікаві факти про історію свята. Особливо наголосивши на не випадковості святих осіб в церковному календарі. Зокрема вказуючи на не пересічність історичної постаті святого Миколая, розкривши мотивацію наслідування вчинків його життя, які призвели до святості.

Опісля ієрей запросив до спілкування найменших учасників дійства. Дітки мали нагоду поспілкуватися зі Святим Миколаєм, виражаючи свої побажання, переживання та прохання. Святий Миколай щедро обдарував дітей солодкими подарунками, побажав витривалості у складних умовах життя, наголосив на щоденній молитві та обов’язку відвідувати Господа кожної недільної Літургії.

Дорослі також не залишилися без подарунків та настанов святого Миколая. Завдяки БО «Патріарша фундація «Мудра справа» УГКЦ та участі протоієрея Олега Панчиняка, настоятеля парафії Трьох Святителів УГКЦ в м. Бровари, кожна родина отримала продуктовий набір. В заході взяло участь 40 родин та 55 дітей.

На завершення присутні висловили щиру подяку організаторам свята та після благословення настоятеля парафії об’єдналися в спільному виконанні духовного гімну України «Боже великий, єдиний».

Пресслужба Київської Архиєпархії