Святкування з нагоди відзначення 1033 річниці з дня хрещення Київської Русі

24 липня 2021 року, в с. Копачів Обухівського району на території парку «Київська Русь» відбулись заходи з нагоди відзначення 1033 річниці з дня хрещення Київської Русі.

На цю урочисту подію були запрошенні також і представники церков та релігійних організацій. Відкриття розпочалось із виступу привітання голови Обласної Державної Адміністрації. Згодом слова привітання та благословення мали представники Церков.

Українську Греко-Католицьку Церкву представляв Протопресвітер Білоцерківський, референт екологічного бюро Київської Архиєпархії, протоєрей Роман Романович. У своєму слові священник наголосив: «Визначна подія, яка відбулась на наших теренах 1033 роки тому стала ключовою у розвитку майбутнього народу. Прийняття християнства дало змогу отримати величезний багаж скарбів для цілої цивілізації Руси України, це незбагненні скарби, які ми називаємо християнськими цінностями. Проте сьогодення та нові практики змушують людей часто забувати чи переступати через ці цінності. Тому наше завдання не тільки їх зберегти, але і примножити у прийдешніх поколіннях», – наголосив він.

Пресслужба Київської Архиєпархії