Святкування парафіяльного празника Парафії УГКЦ на Житомирщині

25 травня 2023 року, в день Парафіяльного свята Вознесіння Господнього на парафії УГКЦ, у смт Брусилів Житомирської області, відбулася урочиста Божественна Літургія.

На запрошення о. Йосафата Мандро, на Літургії співслужили: о. Олег Лучка та о. Віталій Марцинюк. Очолив Божественну Літургію о. Андрій Боднарук, адміністратор парафії Святих Бориса та Гліба УГКЦ на Позняках.

На святкування також прибув голова Брусилівської територіальної громади Володимир Васильович Габенець, який з привітальним словом та щирими побажаннями звернувся до всіх присутніх на святі. Місцева громада дякує пану голові за сприяння в розвитку греко-католицької парафії.

Також о. Йосафат висловлює щиру подяку парафії Святого Духа Києво-Житомирської дієцезії РКЦ смт. Брусилів в особі о. Олега Гнатюка за можливість звершити молитву у їхньому храмі.

Пресслужба Київської Архиєпархії