Святкування десятої річниці заснування парафії УГКЦ у м. Ніжині Чернігівської області

26 липня 2020 року минає десять років від тоді, як для греко-католиків Чернігівської області, в Парафії Святих Володимира та Ольги УГКЦ міста Ніжина було звершено першу Божественну Літургію.

Цього дня Архиєрейську Божественну Літургію, очолив Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії УГКЦ.

У своїй проповіді Владика Йосиф звернув увагу на те, що ми подібно, як цеглинки будуємо духовний храм – Церкву Христову. Кожен з нас повинен задуматись про важливість духовного зору. «Вміти бачити небачене та чути несказане», – наголосив Архиєрей. Проповідник також наголосив на важливості правильного та доброго виховання дітей.

Участь у святкуваннях взяли священики з Прилук, Славутича та Мени. На святі був присутній о. Віталій Котик ЧНІ, який 10 років тому відслужив першу Літургію у м. Ніжині. Крім того на святкування прибули представники чернецтва із Чернігова. По завершенні Божественної Літургії відбувся чин освячення води.

Для гостей свята та всіх охочих була підготовлена фотозона, а також мистецький ярмарок з імбирним печивом та свічками ручної роботи, які приготували місцеві парафіяни.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал