Священники Київської Архиєпархії вивчали практичні аспекти Подружнього Канонічного права

24 вересня 2019 року, під час формаційних курсів для священників Київської Архиєпархії, духовенству представили теоретичні та практичні лекції з «Подружнього Канонічного права».

Лектором навчання даного навчання був о. Іван Дулиба, доктор Канонічного права, духівник та викладач Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Під час лекцій каноніст ознайомив священників із правильним заповненням типових формулярів для укладення Таїнства Подружжя. Отець Іван представив офіційні документи, які потрібні для уділення цього Таїнства, які затвердженні Синодом УГКЦ та проголошені Отцем і Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженішим Святославом: «Саме ці документи офіційно заповнюються перед уділенням Таїнства подружжя для його правосильності та законності», – наголосив викладач.

Під час лекцій, учасники курсу задавали і свої запитаннями, які актуальні у їхньому душпастирському служінні. Так, священники разом з лектором шукали шляхів правового вирішення конкретних випадків із свого душпастирського життя.

На завершення зустрічі відбулася презентація нової книги: «Канонічне Право Східних Католицьких Церков», яку за допомогою сучасних технологій презентував автор видання о. д-р. Андрій Танасійчук, заступник голови Канонічного відділу Патріаршої курії УГКЦ.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал