Студенти товариства “Обнова” відвідали засуджених і сиріт на Чернігівщині

За два тижні до Великого посту в УГКЦ відзначається День особливої уваги до в’язничного служіння. 4 лютого 2018 року на запрошення о. Романа Пушки, протопресвітера Чернігівського деканату Київської архиєпархії УГКЦ, на Чернігівщину завітала спільнота Товариства українських студентів-католиків «Обнова» з Києва.

Отець Роман є адміністратором парафії Святих рівноапостольних Володимира і Ольги у Ніжині. У недавньому минулому був капеланом Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх. Тому спочатку з різдвяною програмою обновляни разом із о. Романом  завітали саме до Прилук. Вихованці та персонал установи мали можливість подивитися на ляльковий “Вертеп єдності”. Після цього було спілкування молоді з вихованцями.

Отець Роман не залишає без уваги неповнолітніх, якими опікувався. За його сприяння четверо вихованців колонії минулого року успішно склали ЗНО й навчаються у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя на дистанційній програмі. Кошти на навчання збирали доброчинці в Київській архиєпархії. Кожну нагоду отець використовує, щоб прибути з волонтерськими групами й підтримати о. Дмитра Горнакевича в його капеланському служінні в Прилуках.

Наступний виступ лялькового вертепу відбувся в Ніжині, після Божественої Літургії, а на завершення парафіяни разом з гостями колядували. Відтак молодь завітала до Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, поділитися різдвяною радістю з маленькими слухачами.

Складаємо щиру подяку Курії Київської архиєпархії УГКЦ за підтримку в проведенні різдвяної програми в колонії та притулку. Обновлянам, що свій недільний день провели на Чернігівщині, і дарували радість всім своїм слухачам.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ