На Вінниччині священники УГКЦ регулярно допомагають людям, які постраждали від війни

3 серпня 2022 року, Протоієрей Михайло Будник, Адміністратор парафії Святого Миколая УГКЦ в місті Бершадь, що на Вінниччині, провів черговий соціальний захід для вимушено переселених людей.

Зазначимо, що в Барському Протопресвітерстві місія «Карітас-Київ» працює в місті Бершаді та у новостворених парафіях УГКЦ міста Ладижин та Крижопіль. Саме на цих теренах своє душпастирське служіння виконує протоієрей Михайло Будник Адміністратор парафії Святого Миколая УГКЦ в місті Бершадь.

Зокрема духовну і матеріальну допомогу отримують родини ВПО та діти зранені війною. Як зазначає отець Михайло Будник, у програмі кожної зустрічі з людьми, які постраждали від війни; спільна молитва, духовна конференція, роздача продуктових наборів та сімейних аптечок. На щоденні Божественні Літургії люди приїжджають з усіх сіл Бершадської ОТГ. Після молитви з батьками проводиться конференції на тему батьківства, духовності родини, а з дітьми творчі заняття та майстер-класи.

«Соціальна праця постійно розширюється, Бог відкриває нові потреби та можливості допомагати людям. Дякую отцю Роману Сиротичу та Благодійному Фонду «Карітас-Київ» за підтримку соціального служіння в Барському Протопресвітерстві Київської Архиєпархії УГКЦ», – висловлюється отець Михайло.

Пресслужба Київської Архиєпархії