Соціальне служіння Київської архиєпархії УГКЦ презентовано на засіданні Ради Церков Київщини

25 липня в приміщенні Київської обласної адміністрації відбулось чергове засідання Ради Церков Київщини. Делегацію Київської архиєпархії УГКЦ очолив Преосвященний владика Йосиф Мілян.

В рамках проєкту «Духовний фронт Київщини» владика Йосиф Мілян розповів про різні напрямки соціальної діяльності духовенства Київської архиєпархії УГКЦ на теренах Київської області, акцентуючи основну увагу на різних програмах “лікування ран війни”, які пропонує УГКЦ.

Також учасники обговорили заходи до Дня Хрещення Русі-України, Дня Української Державності та проведення Молитовного сніданку до Дня Незалежності України, як рівно ж окреслили шляхи подальшої співпраці між Київською обласною адміністрацією та Радою.

На завершення засідання Українську Греко-Католицьку Церкву було обрано головуючою у Раді Церков Київщини на період із вересня 2023 року до серпня 2024 року.

Пресслужба Київської Архиєпархії УГКЦ

фото: koda.gov.ua