Серію цих відео було зроблено ще до оголошення пандемії, але і сьогодні вони не перестають бути актуальними

У прес-бюро Київської Архиєпархії приготували серію відео звернень священників, метою яких є допомогти нам добре завершити час посту. Ці ролики відзняті ще до оголошення пандемії, але і сьогодні вони не перестають бути актуальними.

Великий піст – це час перемін для кожного з нас. Це чудова нагода для християн переосмислити свій внутрішній стан. Це можливість відкласти свій попередній спосіб життя та розпочати нове. Чудова нагода переосмислити те, що наповнює нас внутрішньо та підготуватися до зустрічі з Воскреслим Христом, Який крокує до кожного з нас.

Цьогорічна чотиридесятниця для нас є особлива. Адже замість того, щоб більше часу перебувати з Господом в храмі, ми змушенні для безпеки себе та своїх рідних дотримуватися домашнього молитовного життя.

Великий піст – це час, котрий завжди супроводжується випробуваннями, якими можемо перевірити себе на духовну міцність. Особливо в період, коли Церква перейшла в онлайн-режим молитви, маємо навчитися бути поруч зі своїми вірними та підтримувати їх в цей нелегкий період випробувань.

Вашій увазі пропонуємо онлайн-реколекції зі священниками Київської Архиєпархії, котрі до завершення посту будуть ділиться з вами своїми роздумами про цей великий час.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

ПРОСИМО ВАС ПІДТРИМАТИ РОБОТУ НАШОГО САЙТУ, ЩОБ МИ ЕФЕКТИВНІШЕ СЛУЖИЛИ СЛОВУ БОЖОМУ В УМОВАХ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВ.

МЕДІЙНІ ІНІЦІАТИВИ КИЇВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ МОЖЕТЕ ПІДТРИМАТИ СКОРИСТАВШИСЬ ЦИМИ РЕКВІЗИТАМИ:

Рахунок в UAH:

UA563802690000026000060257238

БО “ВСЕУКРАIНСЬКА БЛАГОДIЙНА ОРГАНIЗАЦIЯ ВСЕУКРАIНСЬКИЙ ФОНД СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ ДУХОВНОСТІ “СОБОР”

ЄДРПОУ: 37044719

Назва банку: СТОЛИЧНА ФIЛIЯ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”