Рух «За тверезість життя» запрошує відзначити Всесвітній День тверезості

Напередодні Всесвітнього Дня тверезості, 11 вересня, Рух “За тверезість життя”  звернувся до духовенства та вірних із закликом: «Сумлінно і відповідально поставитися до проведення Дня тверезості та посприяти поширенню цієї чесноти на теренах єпархії активною просвітницькою діяльністю та власним прикладом повної відмови від вживання алкоголю.»

11 вересня є релігійним святом (Усікновення голови Івана Хрестителя). Патріарший Рух “За тверезість життя” УГКЦ рекомендує, щоби в цей день у всіх храмах відбулася Літургія в наміренні за протверезіння української нації, а там де є започаткована “Золота книга тверезості” священик має помолитися за всіх до неї вписаних. У проповіді радять використати матеріали, які пропагують тверезий спосіб життя, а після Літургії відправити молебень перед образом Богородиці “Неупиваєма Чаша”. Під час молебню вірні мають тримати в руках запалені свічки, які будуть свідченням великої надії на Боже милосердя, символом очищення тіла і душі від алкогольної залежності, а також будуть даниною пам’яті тим, хто трагічно загинув від алкоголю.

Рух “За тверезість життя” звертається і до інших конфесій, щоб і вони долучилися до такої акції і в цей день помолилися за визволення Божого люду від алкогольної неволі.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ