Привітання Владики Йосифа Міляна з нагоди 10-річчя архиєрейської хіротонії митрополита Бориса Ґудзяка

Високопреосвященний Владико! Сьогодні, разом із духовенством та вірними Київської Архиєпархії, у наших молитвах дякуємо Богові, що десять років тому, у Вашій особі дарував Церкві достойного Архиєрея. Дякуємо Всевишньому, що через Ваше служіння проявляє велику довіру до людини, якій поручає нести місію проголошення Доброї Новини по всьому світу.

Дякуємо Вам, що своєю відданою любов’ю до Бога та Його Церкви подаєте гідний приклад того як потрібно служити у Христовому Винограднику. Через Вашу невтомну працю в Українському католицькому університеті, тисячі студентів, в тому числі – духовенство Київської Архиєпархії, здобули високу освіту, знання та практику, якими у різних куточках України та цілого світу щедро діляться з голодними та спраглими Божого Слова. Дякуємо Вам, що тут, на київських пагорбах, завдяки старанням професорського складу УКУ можемо поглиблювати історію Київського християнства та відновлювати те, що крізь віки було нищено режимами атеїстичних ідеологій.

Нехай Всемогутній Господь дарує Вам довгих років радості із Вашого труду, щоб кожного дня у Вашому Архиєрейському служінні ви бачили, як рясно проростають зерна Вашої віри у серцях та душах повіреної Вам пастви. Бажаємо Вам щедрих Плодів Святого Духа, щоб Ваш Архиєрейський шлях на многії та благії літа був освітлений девізом Вашого герба ευχαριστώ, що символізує Євхаристійну жертву та вдячність за багаті та благі Божі дари.

+ Йосиф Мілян

Єпископ-помічник Київської Архиєпархії