При парафії УГКЦ на Оболоні у Києві відбулися реколекції

В днях 2-3 квітня 2016 р., при парафії Пресвятої Трійці УГКЦ на Оболоні у м. Київ, відбулися Великопісні реколекції.

УГКЦ на Оболоні

Оболонь УГКЦ

Протягом двох днів, парафіяни греко-католицької громади, мали можливість послухати духовні науки на тему Божого Милосердя, які провадив прот. Василь Чудійович, Канцлер Київської архиєпархії.

Першого дня духовної віднови отець-реколектант, зосередився над значенням Божого Милосердя, наступного же – в Хрестопоклінну неділю – над сенсом Хреста Господнього.

На завершення реколекцій, о. Дамян Габорій, адміністратор парафії, подякував о. Василію за проведення реколекцій, підтримку та особливий вияв уваги для розвитку оболонської релігійної громади УГКЦ.

Під час реколекцій вірні мали нагоду приступити до Тайни Сповіді та Євхаристії, а також поклонитися хрестові, який прикрасили наймолодші парафіяни – діти з катехитичної групи, яка діє при парафії.