При парафії УГКЦ на Аскольдовій Могилі проходять «Канікули з Богом»

З 27 червня 2016 р., при парафії Святого Миколая, що на Аскольдовій Могилі УГКЦ у Києві проходить дитячий табір «Канікули з Богом».

Канікули з Богом Аскольдова могила

«Зазвичай, дитячий галас біля церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі чутно вихідними:  в суботу у «Домі хліба» збирається спільнота «Діти Божого милосердя збираються», а наступного дня на недільну службу Божу для дітей збігається уся парафіяльна малеча.  Так і понеділок, 27-го червня, у церкві розпочався знову із Божественної Літургії для дітей. На «Канікули з Богом», отці Селезіяни, разом з волонтерами-аніматорами вперше зібрали тут дітей з усього Києва», – повідомляє прес-служба прафії.

Щоденна програма розмаїта: Божественна Літургія,  театральна сценка,  катехизація, танці, конкурси, банси, майстер-класи, тощо.  «Тема цьогорічного табору присвячена проголошеному Папою Римським «Року Божого милосердя», тому наша мета – допомогти дітям не тільки пізнати цінність Божого милосердя, але й проявляти його в повсякденному житті», – каже отець Селезіян Петро Майба.

З дітьми працюють 12 аніматорів, майже половина з яких приїхали зі Львова. «Ми, хоч і старші, але намагаємося бути друзями для дітей та прикладом для них. Ми заохочуємо дітей бути добрими, дружними, люблячими. Особливу   увагу приділяємо рухливим іграм та веселощам», – розповіла про специфіку їхньої роботи аніматор Христина Макар. І дітям, судячи з усього, таке ставлення до них та розваги подобаються. Вдячні й батьки, адже з їхніми дітьми не тільки займаються цілий день, пильнують та виховують,  а й годують. Так вирішив парох церкви святого Миколая на Аскольдовій могилі от. Ігор Онишкевич: «Ми хотіли створити максимально комфортні умови для дітей та розвантажити день батькам, тому вирішили, що обідня перекуска є особливо важливою. З  досвіду, навчання та виховання в процесі гри є найбільш результативним. Сподіваюся, що зернята доброти, кинуті нами, проростуть згодом у колосисту ниву».