21 листопада, Київ – Святкування 10-ліття журналу «Наш Собор»

У Києві, 21 листопада 2019 року, відбудеться святкування 10 ліття журналу «Наш Собор», – друкованого видання Києво-Галицької Митрополії УГКЦ.

До участі у заходах редакція журналу запрошує прес-секретарів архиєпархій, єпархій та екзархатів Української Греко-Католицької Церкви, журналістів, а також редакторів друкованих та електронних видань.

У рамках заходів буде проведено церемонію нагородження професійної діяльності працівника ЗМІ.

Програма заходів:

9:00 – Архиєрейська Божественна Літургія у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, УГКЦ у Києві (вул. Микільсько-слобідська, 5)

11:00 – Сніданок (курія Київської Архиєпархії)

12:00 – Спільний переїзд автобусом до річкового вокзалу (Поділ, вул. Верхній вал, 72)

13:30 – Посадка на корабель.

14:00 – Круглий стіл «Друковане слово сьогодення. Виклики та перспективи»

15:00 – Кавабрейк

15:30 – Церемонія нагородження журналіста за професійні якості та моральні цінності

16:00 – Обід