Представники УГКЦ взяли участь в конференції «Антикризова постава Церкви»

В днях 6-9 червня 2016 р., у Варшаві проходила конференція на тему «Антикризова постава Церкви», організована Європейським Центром Комунікацій і Культури. В заході взяли участь представники Київської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

IMG_6772

Зокрема УГКЦ представляли о. Василь Чудійович та о. Андрій Боднарук з Київської архиєпархії; о. Сергій Василів, та о. Роман Бегей, з Луцького екзархату, а також п. Анна Остапппенко, працівник «Живе ТВ». Окрім представників України та Польщі, у заході взяли участь духовенство з Іспанії, Ірландії, Угорщини, та Румунії.
Розпочали конференцію з молитви, яка кожного дня товаришувала усім учасникам. Родзинкою було і те, що Святі Літургії завершувалися різними мовами. Відтак в четвер, в свято Вознесіння Христового, Божественну Літургію також служили греко-католики.
Протягом чотирьох днів учасники конференції вчилися як реагувати на кризові моменти суспільного життя, та як промовляти до сучасного світу. Значну увагу було присвячено тематиці місії Церкви та новій Євангелізації через ЗМІ. Більшість занять, які проводились були практичними, що сприяло динаміці проведених курсів.