Перша Сповідь та урочисте Причастя у Вишневому

Перша Сповідь та урочисте Причастя у ВишневомуВ неділю, 5 червня 2016 р. Б., 8 дітей вперше приступили до святої тайни Сповіді та урочисто прийняли Євхаристію на парафії св. Анни УГКЦ в м. Вишневе.

Pershe prychastia_Vyshneve

Перед урочистим святом діти пройшли катехитичний вишкіл під проводом с. Терези Безпалько із Згромадження ССНДМ. Напередодні, о. Володимир Мальчин, адміністратор парафії, та с. Тереза прийняли в дітей іспит. Треба відзначити, що і діти і їхні батьки дуже відповідально підійшли до цієї пам’ятної події в їхньому житті.

Звертаючись до юних парафіян, о. Володимир відзначив: «Дорогі дітки, бережіться гріха як найбільшого зла у вашому житті і пам’ятайте, що у св. Сповіді завжди маєте нагоду очистити ваші серденька і відчути на собі силу Божого милосердя».