Передріздвяні молодіжні реколекції «Вірність: кайдани чи свобода?»

8-9 грудня 2018 року у Соборі Вишгородської Богородиці відбудуться передріздвяні молодіжні реколекції на тему «Вірність: кайдани чи свобода?».

Організаторами реколекцій виступає Молодіжна Комісія Київської Архиєпархії УГКЦ спільно з товариством українських студентів-католиків. Реколектант – о.Віталій Храбатин.

«Уже скоро матимемо нагоду духовно відновитися і наповнитися особливими дарами нашого небесного Татуся! Ми роздумуватимемо про вірність у всіх її відношеннях. Що є коренем вірності? На яких підвалинах вона має будуватися? А може це поняття є дещо середньовічним і неактуальним для нас зараз?», – йдеться в повідомлені молоді.

Щоб стати учасниками молінь, молодь просить зареєструватися за посиланням РЕКОЛЕКЦІЇ У ВИШГОРОДІ

Реєстрація буде діяти до 6 грудня

«Деталі повідомимо згодом, а поки що обведіть у своєму календарі ці дати улюбленим кольором і готуйтеся до незабутніх двох днів зустрічі з Богом і ближнім», – наголошують організатори.

У програмі реколекцій:

– Божественна Літургія;

– Науки;

– Молитва у стилі Тезе;

– Молитва танцем;

– Банси, веселі ігри та ще багато цікавого!

-Нічліг та харчування

Початок у суботу о 10:00 год.. За бажанням можна приїхати на 9 год ранку на Божественну Літургію (згідно з розкладом храму).

В часі реколекцій матимемо нагоду роздумувати над тим, що таке вірність Богові, на чому вона повинна ґрунтуватися, та як вона стосується питання вірності собі та ближньому.

Деталі: https://www.facebook.com/events/966946116839665/

Прес-служба Київської Архиєпархії