Парафіяни храму Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій могилі відвідали шпиталі Києва

У Сиропусну неділю Лицарі Колумба та парафіянки храму Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій могилі відвідали шпиталі Києва.

Як повідомляє сайт парафії, цього дня, після Божественної Літургії, прихожани понесли до лікарень млинці, вареники, та власноруч написані цитати про прощення. З цими гостинцями вони завітали до поранених захисників України, хворих, та медичних працівників.

«Цей похід до шпиталів дав нам добру настанову на майбутнє. Все пусте, матеріальні статки, домовленості, наша людська самовпевненість, якщо немає любові», – розповідають учасники акції.

На сайті вони також висловили вдячність усім, хто долучився до її проведення: «Щире спасибі за духовний супровід о. Ігорю Онишкевичу та о. Віталію Воєці. Люблячим господиням з парафії Церкви Святого Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі, за млинці, вареники, сметану, студентам КПІ УКУ І-ІІІ курс міста Київ, за млинці, одноразовий посуд, за яблука Лицарям Колумба, за молитовну підтримку. Сердечна подяка Лицарям Колумба з парафії Церкви Святого Миколая Чудотворця, що на Аскольдовій Могилі, парафії Різдва Пресвятої Богородиці міста Ірпеня, п. Жанні (Ірпінь), Галині, Оксані, за щирість, відкритість і простоту, з якою Ви несете промінчик світла. Водіям п. Андрію і п. Івану щире спасибі.

За матеріалами: www.askoldova-mohyla.org