Парафіянка громади УГКЦ на Київщині отримала диплом Українського Католицького Університету

6 липня 2019 року, парафіянка храму Святих Віри, Надії та Любові їх матері Софії, у с.Северинівка, що Київщині отримала диплом Українського Католицького Університету.

Випускницею УКУ є активна парафіянка згаданої громади Любов Кальнік, яка цього року завершила навчання в Катехитично-Педагогічному Інституті при УКУ. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив парох громади о. Тарас Сиділо: «Добрий плід нашої Парафії! Щиро вітаємо і радіємо за нашу Любу із завершенням навчання в Катехитично-Педагогічному Інституті при УКУ».
Ділячись враженнями п. Любов написала:«Щасливий день в моєму житті, церемонія вручення диплому Катехитично-Педадогічного Інституту Українського Католицького Університету. Це були три прекрасних, цікавих, трансформаційних, добрих роки в колі добрих, мудрих, красивих особистостей натхненних Божою наукою, Словом, любов‘ю і добрими справами!».