Парафіяни Патріаршого собору спільно з БФ «Карітас-Київ» передали у київську лікарню кисневий концентратор

Нещодавно парафіяни та добродії Патріаршого собору, спільно з благодійним фондом «Карітас-Київ» передали у Київську клінічну лікарню №2 кисневий концентратор oxygen concentrator jay-10, а також антисептичні засоби.

У своєму коментарі для пресслужби Київської Архиєпархії директор благодійного фонду «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич зазначив, що дуже важливо проводити подібні акції. Адже у такий непростий час об’єднуючись в одну велику команду, зможемо протистояти великим викликам сьогодення: «Під час пандемії спричиненою коронавірусною хворобою багатьом лікарням не вистачає ліків та препаратів у боротьбі за життя людей. Тому ми закупили та передали кисневий концентратор та антисептики, щоб полегшити роботу лікарів, допомогти та підтримати їх у лікуванні тяжкохворих на СOVID-19», – розповів директор благодійного фонду «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич.

Він також зазначив, що кисневі концентратори є важливою частиною лікування COVID-19 у складних випадках. «Цей препарат виробляє кисень, якого не вистачає в організмі хворої  коронавірусом людини. Таким чином завдяки йому можна врятувати не одне людське життя», – зазначив душпастир.

Підсумовуючи директор благодійного фонду зауважив, що кисневий концентратор було закуплено завдяки фінансовій допомозі Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві. «Висловлюємо щиру вдячність усім добродіям та жертводавцям. Дякуємо благодійникам за відкрите на допомогу серце та щедрість. Завдяки співпраці та спільним добрим справам, сподіваємося,  що разом врятуємо ще не одне життя у цей непростий час хвороби COVID-19. Робити добрі справи разом легше!»

Пресслужба Київської Архиєпархії