Парафіяни громади УГКЦ у Вишневому відзначили парафіяльний празник

20 грудня 2020 року, парафіяни громади Святої Анни УГКЦ у місті Вишневому відзначили парафіяльний празник.

Цього дня у парафії торжественну Божественну Літургію очолив Протоєрей Володимир Мальчин, адміністратор парафії Святої Анни УГКЦ у місті Вишневому. Разом з ним співслужив о. Ярослав Павлюк, сотрудник парафії. У своєму слові до вірних душпастир зауважив: «Церква як Таїнство Воплоченого Бога Слова не може існувати виключно онлайн…Дуже важливо зберігати той мінімальний простір, де громада сходиться на моління і де уділяються реальні Святі Таїнства. Для нашої громади такими просторами були помешкання парафіян, орендовані зали і навіть місце в міському парку».

Опісля, у зв’язку з карантинними обмеженнями, святкування храмового празника продовжились вечором в онлайн форматі. Розпочався вечір зі спогадів о. Василя Мізюка, о. Мирослава Латинника та перших парафіян, які розповіли про історію виникнення та формування парафії. Продовжилась святкова програма духовною наукою о. Романа Олійника, у якій душпастир звернув увагу на вірність батьків Богородиці Господеві та відкритість Матері Божої на Господню волю. «Часом через наші страхи, невпевненість нам страшно сказати Господеві так. Але дивлячись на приклад Богородиці та Її батьків Йоакима і Анну ми маємо бути відважними і ще більше укріплятись у вірі», – наголосив отець Роман.

Завершилась святкова програма діленнями мріями, як виглядатиме парафія через 10 років, які представили дітки та молодь парафії.

По завершенні святкової програми о. Володимир висловив подяку священникам, парафіянам та гостям, які долучилися до спільного святкування: «Весь вечір був наповнений приємним відчуттям радості, ділення і спільнотності. Дякую Богові, що навіть в таких важких обставинах зростаємо разом, як спільнота. Дякую кожному за Ваш внесок у розвиток громади», – наголосив душпастир.

Пригадаємо, що напередодні, парафіяни громади Святої Анни мали можливість взяти участь у Дні духовної віднови під проводом Преосвященного Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії.

Пресслужба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал