Парафії Київської Архиєпархії отримали генератори та приладдя для створення пунктів світла та тепла

2 січня 2023 року, парафії Київської Архиєпархії отримали від благодійної організації  УГКЦ «Мудра справа» генератори та приладдя для створення пунктів світла та тепла.

Загалом допомогу отримали 17 парафій, які знаходяться на теренах Київської Архиєпархії. Дану ініціативу вдалось втілити за підтримки Уряду Словацької Республіки.

Відтепер завдяки цій підтримці у наших парафіях будуть функціонувати пункти світла та тепла, де кожен українець зможе зігрітися та підзарядити свої прилади зв’язку.

Як зазначають священники Київської Архиєпархії, це важлива та суттєва допомога, адже завдяки цьому наші парафії зможуть ще краще послужити людям, які цього потребують. У час коли Українські міста та села зазнають енергетичної кризи, наш народ зустрічається з допомогою від сусідніх держав, які прагнуть, щоб нам було тепло та комфортно пережити цю зиму. Це піднімає наш дух та дає надію на добре майбутнє.

Пресслужба Київської Архиєпархії