Нижчі свячення в Патріаршому соборі

11 лютого 2016 р., Владика Йосиф (Мілян) Єпископ-помічник Київський, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, звершив чин поставлення Читця, Співця, Свічконосця та Піддиякона.

image

Перед уділенням свячень Архиєрей звершував в Соборі Божественну Літургію. Співслужили з Владикою о. Андрій Нагірняк, о. Андрій Гах, о. Віталій Періг, та о. Валерій Гром.
По завершені Літургії Протодиякон Михайло Продиус, представив Єпископу кандидатів до свячень – бр. Романа Улея та бр. Павла Савку. Після цього Архиєрей звершив над ними Чин поставлення Читця, Співця, Свічконосця та Піддиякона. На завершення нововисвяченим піддияконам заспівали грецьке – аксіос, що означає “гідний”.
Зазначимо, що 12 лютого вони приймуть дияконські свячення з рук Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.