Нижчі свячення в Патріаршому Соборі

17 червня 2017 року, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київський уділив нижчі свячення.

Цього дня очоливши Архиєрейську Божественну Літургію, Єпископ звершив чин поставлення Читця, Співця, Свічконосця та Піддиякона. Нижчі свячення отримали Юрій Вольбин і Герасимів Віталій.
Звертаючи увагу на подію Єпископ зазначив: “Ми добре розуміємо, що послужити потрібно стареньким батькам, родині, дітям, дружині. Послужити потрібно Батьківщині й Церкві. Тому сьогодні перед початком Літургії ми чули відповідні молитви над двома особами, які відтепер будуть в особливий спосіб служити Церкві”.
Після Божественної Літургії Єпископ привітав нововисвячених піддияконів із знаковою в їхньому житті подією. Завтра ж вони отримають свячення дияконські, які уділить Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав.