Нічні чування в екуменічному храмі на Майдані

В ніч з 18 на 19 листопада в каплиці «Непорочного серця Марії та Новомучеників українського народу», семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії провели молитовні чування.

chuvannya-ekumenichnyj-hram

Організаторами молитви виступили братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» та семінарійний гурт «МетаНоя»,.

Як розповіли семінаристи саме слово «чувати» має значення бути чуйним, розважати, та роздумувати над важливістю життя з Богом: «Наші чування були присвячені закінченню року «Божого Милосердя». Початком, яких була проповідь ректора КТДС протоєрея Петра Жука. Головним посланням, його слова була згадка про самотніх людей заохочення до молитви за подолання смутку в їхньому житті.

Протягом чувань всі учасники мали можливість згадати свої духовні досягнення в сфері милосердя. Зробити аналіз своїх дій та подякувати Богові за всі приємні та важкі хвили.

Завершили захід Божественною Літургією, яку очолив о. Максим Рябуха.

За матеріалами КТДС