Незвичайна недільна школа в Ірпені

27 грудня 2015 р., парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в м. Ірпінь, в незвичайний спосіб провели останнє заняття недільної школи. Про це повідомляє сайт громади УГКЦ в Ірпені.

Ірпінь УГКЦ

В цей день прихожани храму відвідали фабрику де виготовляють новорічні прикраси. «Останнє заняття нашої недільної школи було сповнене новорічним дивом, бо ми їздили дивитися на спеціальну фабрику, як виготовляються новорічні іграшки. Не лише діти, але й дорослі дивувалися, як непросто з’являються на світ прикраси до різдвяної ялинки. Спочатку їх видувають практично з вогню, сріблять і розписують орнаментом. До речі, ми навіть самі спробували розмалювати таку іграшку. Було цікаво, а придбані ялинкові іграшки ще раз нагадали, що свято наближається» – розповіла одна із учасниць заходу.