Нетипова зустріч молоді у парафії УГКЦ на Аскольдовій могилі

21 жовтня 2018 року, у парафії Святого Миколая УГКЦ на Аскольдовій могилі відбулася нетипова зустріч парафіяльної молоді.

Як написав про це о. Іван Сохан, це був чудовий та насичений недільний день проведений з парафіяльною Аскольдовою молоддю: «Спочатку був спільний перегляд стрічки «Донбас» в столичному кінотеатрі. Фільм насправді дуже важкий, але дуже реалістичний. Фільм відкриває глядачам страшну і жорстоку дійсність, від якої більшість мирного населення прагне сховатися за лінією розмежування… Місцями в мене були ті ж відчуття, що й при перегляді Страстей Христових Мела Гібсона, який дуже реалістично зобразив не лише Божу любов, але й людську жорстокість», – написав у соціальній мережі о. Іван.

Душпастир також додав: «Після короткого обговорення фільму в кафетерії кінотеатру ми рушили на Недільну Літургію з катехизою про Проскомидію. Особливо приємно було молитися під спів нашого молодіжного тріо Дани, Наталі та Іванки, яке, сподіваємось, переросте у справжній молодіжний хор. На закінчення нас традиційно чекала тепла зустріч за чаєм в церковній кав’ярні, та знайомство з новою молоддю, а саме – Оленкою (Ласкаво просимо, Оленко!!:) А тут ми вже говорили і про перешкоди в духовному житті, і про Томос, і про папський синод на тему молоді, ділились приємним і наболілим, а головне – молились одне за одного! З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей і запрошуємо всіх охочих», – зазначив священик.

Такі зустрічі у парафії відбуваються щонеділі, в храмі Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі (м. Київ, вул. Паркова дорога 1).

17:30 – сповідь, репетиція хору, приготування вівтарної дружини

18:00 – Божественна Літургія, катехитична проповідь