На Житомирщині відбулись збори Бердичівського Протопресвітерства

2 грудня 2019 року, умісті Бердичеві, що на Житомирщині відбулись збори Бердичівського Протопресвітерства Київської Архиєпархії УГКЦ.

Як повідомили у прес-службі протопресвітерства, зустріч священники розпочали спільною Божественною Літургією. Представники духовенства особливо молилися за добре служіння на парафіях, а також за мудрий провід протопресвітера о. Романа Шкрібенця.

Після молитви священники обрали відповідальних за різні напрями служіння та розпланували діяльність на прийдешній 2020 рік.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал