На Вінниччині зареєстровано нову громаду Покрова Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в місті Могилів-Подільський

13 грудня 2022 року, наказом начальника управління  національностей та релігій Вінницької облдержадміністрації зареєстровано нову громаду Покрова Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви в м. Могилів-Подільський, Вінницької області, Київської митрополії, Київської архиєпархії, Барського протопресвітерства УГКЦ.

Духовну опіку надаватиме отець Ярослав Кондера. За додатковою інформацією звертатися за номером телефона: 097-964-38-29.

Просимо про молитву за розвиток новоствореної парафії. Нехай Святий Дух наповнює нашу спільноту, щоб вона могла свідчити Живого та Воскреслого Хреста

Пресслужба Київської Архиєпархії