На Вінниччині відбулися Передріздвяні реколекції

21 грудня 2019 року, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Липовець, що на Вінничині, відбулися Передріздвяні реколекції на тему «Від Образу до Подоби Божої».

В реколекційних науках отець Олександр Плєшанов, адміністратор парафії Святого Івана Богослова УГКЦ м. Хмільник, що на Вінничині вказав на основні моменти зосередження в часі очікування приходу нашого Спасителя у світ.
У своїх першій науці реколектант закликав глибше усвідомити свою віру й жити за логікою Бога, а не за своєю логікою. На цьому шляху поглиблення віри Святе Письмо має стати дороговказом у різних життєвих ситуаціях.
У другій науці о. Олександр закликав поставити собі запитання:«Що для мене означає «на образ Божий»?» та навів приклади зі Святого Письма.
Підсумовуючи проведені реколекції о. Василь Комарницький, адміністратор громади зазначив: «Щиро дякую всім учасникам та отцю реколектанту. Нехай Божий мир перебуває повсякчас в наших серцях!»

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал