На Вінниччині громади УГКЦ розвивають соціальне служіння парафій

Протягом десяти років освячуючи йорданською водою оселі вірних, о. Микола Дуркалець, Протопресвітер Вінницький відвідує не тільки тих, хто належить до його громади, але і тих хто потребує в своєму домі священика.

«Йорданські відвідини для священика – це можливість не тільки освятити оселю, але й зауважити соціальні потреби конкретної родини», – говорить душпастир. Тому, за його словами завдяки БФ «Карітас–Київ», під час Йорданських свят вірні УГКЦ змогли зайти до потребуючих родин з допомогою. Це і діти, які втратили батьків в часі бойових дій на Сході України, багатодітні сім’ї, як рівно ж і ті, що мають проблеми з алкоголем.

Священик також зазначив, що це вдається також завдяки розвитку куточків милосердя в парафії: «Це добра нагода поділитись речами з потребуючими. Для мене йорданські відвідини стали доброю нагодою розповісти про куточок милосердя як потребуючим, так і тим, хто може поділитись з іншими своїм добром», – наголосив о. Микола.