На Святошинській парафії Києва провели музикотерапевтичне заняття для дітей

16 червня 2022 року, на парафії Святого Йосафата УГКЦ у Святошинському районі міста Києва, вперше відбулося музикотерапевтичне заняття.

Участь у заході взяло 16 дітей разом з батьками. Це діти сімей які є внутрішнього переселені (ВПО), а також парафіяльні діти. Ціллю заняття було з’ясувати внутрішній емоційний стан дітей, привести до рівноваги через музотерапевтичні техніки, а саме гри на різних музичних інструментах.

Захід відбувся в межах проєкту «Екстрена допомога, стійкість та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Карітас – Київ» у співпраці з Карітасом Австрії за фінансової підтримки Євросоюзу.

«Музична терапія, це те поле, де ти не мусиш говорити, що проживаєш і відчуваєш. За тебе говорить тобою ж вибраний інструмент. Тобою творена музика є тією потаємною «сповіддю душі» в глибинах підсвідомого, що дозволяє перетрансформувати особистість, прожити як біль, так і радість, тривогу і задоволення, змінити внутрішній стан, привести до балансу та внутрішнього спокою», – підсумовує значення проведення даних занять для дітей пані Олена Покотюк, Координатор дитячого центру «Простір дружній до дітей».

Після проведення заняття діти були щасливі, задоволені та усміхнені від спілкування з музикою.

Пресслужба Київської Архиєпархії