На Позняках у Києві вшанували Слугу Божго Митрополита Андрея Шептицького

«До Вас моє слово», під таким закликом 19 лютого 2017 року на парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ у Києві на Позняках вшанували Слугу Божого Митрополита Андрея Шептицького, в чергову річницю його обрання Єпископом Станіславівським.

Як розповів о. Андрій Боднарук, адміністратор громади, в такий спосіб розпочали на парафії відзначати рік Патріарха Йосифа Сліпого. Спершу була звершена Божественна Літургія, під час якої молились за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, попередника Патріарха Йосифа Сліпого.

Після молитви заслужений працівник культури України Головата Оксана Володимирівна, директор ЦБС Дарницького району розповіла присутнім про родину Митрополита, про Його любов до Батьківщини, про велике бажання об’єднання християн, про Його бачення подолання бідності та розвитку кооперативного руху.

Пізніше всі присутні переглянули короткий відеофільм, який ближче ознайомив глядачів з постаттю Андрея Шептицького. По завершенні презентації священик подякував Пані Оксані за висвітлення презентації, та за співпрацю у проведенні багатьох заходів.