На парафії УГКЦ у Києві молились Панахиду за упокій Левка Лук’яненка

8 липня 2018 року у Парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі міста Києва, відбулася молитва за упокій Левка Лук’яненка.

Спершу у парафії була звершена Божественна Літургія, а опісля Панахида за упокій Левка Лук’яненка та за тих хто віддав життя захищаючи Незалежність та волю України. Очолив молитву о. Андрій Боднарук, адміністратор парафії.

Про це повідомили на сторінці парафії у Фейсбук: «Сьогодні ми молимось за упокій душі видатної постаті нашої держави, славного сина України, Людини люблячої свій народ, свою землю, Людини відвертої, сильної духом – Левка Лук’яненко. Саме цій Людині була притаманна вірність ідеї національної свободи, готовність пожертвувати своїм життям заради України», – йдеться в повідомленні.

Опісля Пані Оксана Головата Директор ЦБС Дарницького району розповіла присутнім про свої теплі зустрічі з Левком Григоровичем, і  про його останню зустріч з бібліотечними працівниками Дарницького району. Окрім цього вона ознайомила присутніх з історією 13-титомного видання пана Левка “Шлях до відродження”.