На парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в місті Ірпінь, відбулася виставка картин “Намальований Ірпінь”

15 травня 2022 року, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ в місті Ірпінь, відбулася виставка картин “Намальований Ірпінь”, присвячена Міжнародному Дню Сім’ї.

Представленні роботи були написані художниками з різних куточків України, які кожного року приїжджали до міста.

«Чому саме на День Сім’ї ми зробили в нашому Храмі цю виставку, бо багато сімей зараз повертаються до міста і те, що доводиться побачити після руйнування, викликає змішані емоції… Ми з отцем Віталієм хочемо, щоби кожен зміг згадати чудові куточки Ірпеня до повномасштабної війни та мріяти і щось робити спільно для скорішого відновлення нашого чудового міста», – розповів настоятель отець Мирослав Латинник.

«На Святої Літургії ми молилися за усі родини, а також за перемогу і мир в Україні! Хочемо від цілої нашої спільноти подякувати нашим парафіянам, що після повернення, одразу поспішають до Храму! Також ми мали сьогодні радість, коли на Літургіях ми могли чути голоси наших кількох хористів, і мріяли про повернення цілого нашого хору, щоби як колись, спільно під чудовий спів прославляти Господа!» – зазначив душпастир.

Пресслужба Київської Архиєпархії