На Київщині відбулася презентація соціальної стратегії УГКЦ

2 лютого 2020 року в парафії УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці міста Ірпінь відбулася презентація соціальної стратегії УГКЦ.

Захід розпочав Протоієрей Мирослав Латинник, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці, який привітав усіх присутніх та представив Протоієрея Андрія Боднарука, відповідального за інформаційний розвиток соціального служіння у Київській Архиєпархії УГКЦ. У зустрічі взяли участь також представники місцевої громади.

Свою зустріч із місцевою громадою о. Андрій розпочав такими словами: «Ваша громада є досить зразковою у парафіяльному житті. З Вами служать Богу талановиті та сумлінні священники о. Мирослав Латинник та о. Віталій Воєца, завдяки їм ви не стоїте осторонь таких ініціатив, як сьогоднішня зустріч. Тому усім Вам бажаю, щоби цей день став для нас початком сповнення нового задуму Божого через наші особи», – наголосив душпастир. Відтак лектор представив присутнім перший тренінг та презентацію на тему: «Духовно-богословський вимір соціального служіння». Опісля вірні оглянули відеоматеріал звернення Глави УГКЦ, щодо розвитку стратегії соціального служіння УГКЦ.

На завершення місцеві парафіяни поділилися своїм досвідом служіння ближнім. Зокрема о. Мирослав розповів про те, як особисто відвідує людей із соціальними проблемами, та як несе їм руку допомоги. Також перед громадою виступила парафіянка Галина Андріїшин, секретар благодійної організації «За життя», та наголосила на важливості розвитку служіння у місцевій громаді.

Завершили захід спільною молитвою святого Франциска, у якій просили у Господа умінь віддано служити Його волі. На останок о. Андрій подякував усім за присутність, а особливо місцевим священника о. Мирославу та о. Віталію за організацію зустрічі та віддане служіння.

За матеріалами Соціальне служіння Київської Архиєпархії УГКЦ

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал