На Аскольдовій могилі вже встановили 7 дзвонів-карельонів

12 жовтня 2018 року над новозбудованою дзвіницею біля храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі встановили 7 дзвонів-карельонів.

Як повідомив Митрофорний Протоєрей Ігор Онишкевич, Господь винагородив жертву десятину всіх парафіян: «Незабаром на київській горі над Дніпром звуки дзвонів будуть славити Господа, стверджувати Божу благодать Руси-України, пам’ять загиблих під Крутами, Небесної Сотні 2014 року, усіх Героїв, воїнів і добровольців, котрі захищають нашу Вітчизну ціною власного життя. Меморіал національної пам’яті волі і віри матиме вічний голос молитви і передзвонів», – написав священик.

«Дякую дорогим парафіянам, які підтримують і творять вічну пам’ять. Божого усім благословення», – додав душпастир.