Святий Миколай у Фастові

У неділю, 18 грудня, громада св. Великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів зустрічала святого Миколая.

20161218_135023

20161218_133211

Як розповів о. Віталій Марцинюк, недільна молитва цього дня була особливою, адже невеликий храм помістив рекордну кількість діток, так що парафіяни молилися на вулиці. Діти з недільної школи приготували виставу, а згодом завітав святий Миколай із подарунками. Діти розказували віршики, співали пісеньки та тішилися зустрічі із так довгоочікуваним гостем.

«Цього року наші діти були особливо чемні, адже наша спільнота отримала можливість допомогти святому Миколаю роздати подарунки ще тим діткам, котрі цього дуже чекають і потребують. Ми зі святковою програмою завітали у село Волиця, де передали подаруночки від святого Миколая діткам з неповних, багатодітних та малозабезпечених сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах. Ми сердечно вдячні нашим жертводавцям, зокрема п. Ксені Гапій та парафіянам Різдва Івана Хрестителя з Нью Арку, котрі є втіленням Божої доброти та милосердя. Діточки раділи подаруночкам та спілкуванню зі святим Миколаєм, а ще більше з такої родинної атмосфери.  Нехай Господь щедро поблагословить та винагородить усіх наших жертводавців».