«Ми покликані намастити та загоїти рани терплячого тіла українського народу», — Блаженніший Святослав до духовенства Київської архиєпархії

В понеділок, 6 березня, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав зустрівся зі священниками Київської архиєпархії, які в ці дні беруть участь у великопосних реколекціях на Житомирщині.

Звертаючись до духовенства, Глава УГКЦ зазначив, що бажає цей час особливо присвятити духовенству Київської архиєпархії. «Дякую Богу і кожному з вас, що сьогодні можемо живими та здоровими зустрітися та разом розпочати цей час реколекцій. Сьогодні кожному з нас важливо зупинитися і переосмислити все те, що відбувається довкола. Потрібно ще більше поринути у молитву та в роздуми над Божим словом. Саме цього вам бажаю — глибоко і якнайкраще пережити ці дні. Щоб цей час був плідний та корисний для нас, а через це і для наших вірних, до яких повернемося відновленні духом», — наголосив Патріарх.

Під час зустрічі Глава УГКЦ порушив декілька актуальних для духовенства тем, серед яких мова йшла зокрема про загоєння ран війни, які на собі сьогодні носять майже всі українці. Блаженніший Святослав розповів про новий стратегічний душпастирський план УГКЦ, в якому центральна увага зосереджена на душпастирстві лікування ран війни.

«Маємо пам’ятати, що наше майбутнє залежить не лише від зброї, але й від того наскільки ми будемо здатні загоїти рани війни. Очевидно, що для загоєння усіх ран потрібно багато часу. Але в цей час кожному з нас важливо плідно працювати та служити зболеному народу. Тому маємо бути саме тими душпастирями, які зцілятимуть рани війни. Це непроста місія, але для цього маємо особливі ліки — Святі Таїнства, якими ми покликані намастити терпляче тіло українського народу», — наголосив Глава Церкви.

На завершення Патріарх закликав священників Київської архиєпархії кожного дня відчувати відповідальність у місії зцілення українського народу та пригорнути всіх, хто шукає материнського тепла у нашій Церкві. «Дякую кожному з вас за ваше за служіння, яке на цих теренах є непросте, часто важке. Кожен з вас багато працює і робить все, що може, а ми, як Церква, з нашого боку, робимо все для того, щоб вас у цьому підтримати».

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ