Молодіжна соціальна ініціатива «Майбутнє без війни»

9 липня, при парафії св. Анни УГКЦ у м. Вишневе пройде захід: «Майбутнє без війни», на який щиро запрошуємо дітей віком від 8 до 12 років. Організатором даного заходу є Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ, за підтримки БФ «Карітас Київ»,  у тісній співпраці з Центром Академічного душпастирства Київської Архиєпархії УГКЦ, Салезіянською ораторією «Дон Боско», парафією св. Анни та Центром надання соціальних послуг Вишневої міської ради. Сьогодні наша держава знаходить у стані війни з Російським агресором, який, після 8-мирічної окупації частини Донецької та Луганської областей, 24.02.2022 р. розпочав своє повномасштабне вторгнення в нашу суверенну державу – Україну.

Багато українських сімей втратили своїх рідних,  помешкання, майно, багато змушені змінити своє місце проживання на невизначений час. Діти та молодь у цій війні є найбільш вразливими прошарками суспільства, адже одні зростають у такій складній дійсності, а інші щодня віддають свої життя захищаючи наші землі.

Нашою соціальною ініціативою: «Майбутнє без війни» ми прагнемо спільно з групою волонтерів відвідувати міста та села Київщини, в яких відбувалися воєнні дії, які перебували під бомбардуванням, або перебували під загрозою вторгнення російського загарбника. У цих населених пунктах прагнемо впродовж одного дня (інколи з повторними зустрічами) працювати з дітьми та молоддю, ВПО щоб допомогти їм відволіктися від жахливої дійсності, яка однак продовжує нависати над нашою державою у східних її теренах.

Запрошуємо Вас долучатися до нас, та разом крокувати до перемоги. Слава Україні! Героям Слава!

о. Михайло Крамар

Голова Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ