Молодь Київської архиєпархії ділиться враженнями та плодами «Веселих канікул»

Нещодавно молодь парафії Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, Київської Архиєпархії УГКЦ, повернулась з табору «Веселі канікули з Богом», який проводився в мальовничих Карпатах, при монастирі сестер-мироносиць в місті Яремче.

11903717_1667780906776888_2606982442554175773_n

Табір був загально конфесійним, кожна молода особа, яка прагне та бажає зустрічі з Христом, мала унікальну можливість – більше пізнати Бога, спільно проводити час та спілкуватися з однолітками або ж просто набути корисних знань та при цьому весело відпочити у Карпатах.

«Програма була настільки насиченою, цікавою, непередбачуваною, захоплюючою, що я навіть забувала дзвонити батькам. Ми просто на усі – сім днів потрапили в якусь казку. Кожного дня була руханка, потім Божественна Літургія, сніданок, а далі ніхто не знав, що нас чекає. Завжди було щось нове – одного дня це був похід на річку, іншого – в гори, ще іншого – ми ходили до водоспаду» – ділилась враженнями учасниця табору.

Діти брали участь в духовних науках, які поділялися на чотири частини: Літургіка, Біблістика, Катехизмова частина і Співи. Молодь та діти грали в різні ігри, танцювали банси, представляли команди. Проводили також вечір талантів, на якому від кожної команди показували номери: хтось співав, хтось танцював, сценічно імпровізували, декламували вірші та обирали переможців.

Учасники табору розповідають: «Увечері всі збиралися на молитву, наступного вечора, тримаючи в руках свічки ми дякували Богу за попередні дні. Кожен з нас виходив у центр кола й говорив, за що дякує, за що молиться і стави свічку на землю. В кінці з усіх свічок утворювався хрест. В такий спосіб знак хреста об’єднав нас у спільноту. В інші вечори ми молилися молитви «Тезе». Ці вечори найбільше припали до душі і усім дуже сподобались».

Ділячись враженням про походи в гори, молодь з захопленням згадує: «Було важко, жарко, високо, але воно того вартує! Ця неймовірна панорама змусила нас забути про всі труднощі, ми насолоджувались красою Карпат, красою сотвореного Богом світу, зробили багато фотографій і співаючи з посмішками на обличчях спустилися додолу. Також, одного дня всі разом вирушили до Буковелю. Там ми і на підйомнику каталися, і в озері купалися, і краєвидами милувалися, одним словом, було дуже весело!».

Окрім розваг, відбувся також вечір присвячений притчам з Біблії, на якому кожна команда мала у сценічних образах показати якусь притчу.

«Кожен з нас, надзвичайно задоволений табором, адже кожен день був дуже активним, веселим та незабутнім. Дякую організаторам табору: отцю Віталію за духовний супровід та підтримку, братам семінаристам за катехитичні науки, сестрам-мироносицям за теплий прийом і смачні страви. Також висловлюю особливу подяку нашому отцю пароху Ігорю Онишкевичу за надану можливість бути учасниками цього табору» – повідомила Христина Макар, парафіянка храму Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі УГКЦ.

Прес-служба Київської архиєпархії, за матеріалами інтернет-видання «Оранта» храму Святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі УГКЦ