Київські семінаристи представили у Броварах театральну виставу про Митрополита Андрея Шептицького

4 – 5 листопада, у Броварській спеціалізованій школі №7, за сприяння протоієрея Олега Панчиняка, Протопресвітера Вишгородського та пароха храму Трьох Святителів у м. Броварах, Броварського відділу освіти і дирекції школи, а також у Київській спеціалізованій школі № 148 відбулася вистава під назвою «Слідами Митрополита Андрея», організована семінаристами КТДС.

ктдс

Режисером-постановником вистави є талановитий семінарист 4-го курсу – бр. Дмитро Кудін. Особливістю вистави є виконання авторських пісень семінарійного гурту.

Метою проведення цього заходу є донести до людей, особливо молоді, велич і значення постаті митрополита Андрея у розвитку України та української Церкви.

Як зазначив у вступному слові прот. Олег Панчиняк: “Митрополит Андрей для багатьох українців досі залишається «Великим невідомим». Спільними зусиллями ми доносимо до людей правду про митрополита, щоб він став для всіх українців «Великим відомим», справді живим у наших серцях”.

«Сидячи у залі мене турбувала одна думка: чи думав Митрополит, що наша Церква буде у Броварах? Відповідь отримав у кінці вистави. Так, думав, бо він бачив Церкву єдиною, а Україну могутньою. І Так буде.» – поділився враження прот. Олег Панчиняк після закінчення вистави.

Джерела: сайт КТДС