Громада УГКЦ у Дарницькому районі провела благодійну акцію

7 серпня 2018 року, соціальна команда парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ у Дарницькому районі Києва, з нагоди парафіяльного празника провела благодійну акцію на підтримку недужих дітей

Цього дня парафіяни на чолі з адміністратором громади о. Андрієм Боднаруком, відвідали соціальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями». Сюди вони переказали спеціальну допомогу, яку надав БФ «Карітас-Київ».

Окрім цього парафіяни відвідали потребуючих людей району. В результаті акції, важкохворі діти, які обмежені у фізичному пересуванні отримали необхідну допомогу у вигляді памперсів, пеленок та засобів гігієни.

Підсумовуючи проведену акцію душпастир висловив подяку БФ Карітас-Київ УГКЦ за надану допомогу: «Дякуємо жертводавцям Благодійному фонду «Карітас-Київ» в особі директора, Протоєрея Романа Сиротича за надану підтримку та допомогу. Дякуємо також команді Соціального служіння УГКЦ за добрий приклад втілення у життя діл милосердя», – наголосив о. Андрій.