Громада УГКЦ міста Ніжина передала 12 комп’ютерів для потреб різних міських організації

14 лютого 2022 року, Парафія Святих Володимира та Ольги УГКЦ міста Ніжин, що на Чернігівщині, передала 12 комп’ютерів для потреб різних міських організації.

«У сучасному світі знання комп’ютера є надзвичайно важливе, ми переконані, що дані навики допоможуть краще соціалізуватися вразливим верствам населення. Завдяки підтримці Caritas Ukraine  та Epam Systems у співпраці з Благодійним фондом Карітас-Київ наша парафія змогла передати 12 комплектів комп’ютерів для різних організації м. Ніжина. Ця техніка буде використовувався для навчання вразливих верств населення комп’ютерних навиків», – йдеться в повідомлені парафії.

Зокрема комп’ютери отримали наступні організації та структури: Ніжинський Територіальний Центр соціального обслуговування, Центр комплекної реабілітації для дітей з інвалідністю “Віра”, Ніжинський центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації та інклюзивна кімната при Ніжинському державному університеті ім. М. Гоголя.

Пресслужба Київської Архиєпархії