Громада УГКЦ міста Чечельник провела благодійну акцію

7 грудня 2019 року, соціальна команда парафії святих апостолів Петра і Павла УГКЦ міста Чечельник, що на Вінниччині відвідала людей похилого віку у «Домі милосердя».

У соціальній мережі отець Павло Савка, адміністратор громади, написав, що: «Одного разу Святіший Отець Франциск сказав, що Церква чи маленька парафія є живим організмом, який має дві руки: одна — це догматика (навчання) Церкви, а інша — милосердя. Якщо б хоча одного чогось бракує, то це — інвалід. Можемо з впевненістю сказати, що завдяки підтримці БФ «Карітас-Київ» в особі о. Романа Сиротича, ми є повноцінним організмом — членами Тіла Христа, яким є Його Церква. Ми змогли допомогти продуктовими наборами багатьом малозабезпеченим сім’ям Чечельницького району, а також відвідати людей похилого віку у «Домі милосердя». Дякуємо Богу за всіх, хто до цього долучився».

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Фоторепортаж прес-служби Чечельницького вісника Онлайн