Греко-католики Житомира у Великопосні реколекції пройшли «Слідами Христа»

9-10 квітня 2016 р., у парафії Святого Василія Великого УГКЦ у Житомирі відбулися великопісні реколекції, які проводив протоієрей Володимир Ольшанецький, адміністратор парафії Всіх святих українського народу, що у Львові.

о. Володимир Ольшанецький

Реколекції у Житомирі УГКЦ

Як повідомляє прес-служба парафії, під час зустрічей отець-реколектант розповідав про життєвий шлях правдивого християнина, який є дорогою «слідами Христа». За його словами, той, хто зважується прямувати з Богом, повинен усвідомити, що на нього чекає багато напастей: глузування, насмішки, картання, приниження, нерозуміння та, що найгірше, ненависть тих, які не приймають Господа. Та ті, хто витримають до кінця – спасуться, каже Господь (Мт. 24,13). Реколектант пригадав, що попри всі негаразди, Бог завжди крокує перед нами, тримаючи нас за руку, як батько малу дитину. «Коли ми, хочемо пройти шлях самостійно – то одразу падаємо, адже дорога для нас одних є заважка. Тому, якщо хочемо обійтись без болісних падінь, нам залишається лише довіритись Господу і прийняти Його в своє життя. А Той, як добрий Батько завжди попіклується про Своїх дітей, ведучи їх до бажаного щасливого вічного життя», – наголошував священик.

Під час реколекцій отцю Володимиру допомагав семінарист Львівської духовної семінарії Юрій Кіндрацький, який провадив зустрічі з парафіяльною молоддю.

На завершення реколекцій діти та молодь парафії, під проводом сестри Йоакими Дверницької, ЧСВВ поставили для усіх присутніх виставу-розважання «Поглянь на хрест».