Греко-католики Вишневого провели соціальну акцію з нагоди Дня Святого Миколая

18-19 грудня 2020 року, парафія Святої Анни УГКЦ міста Вишневого з нагоди Дня Святого Миколая провела благодійну акцію для дітей сиріт та дітей з малозабезпечених родин.

Як розповів отець Володимир Мальчин, адміністратор парафії Святої Анни особливістю цієї акції було те, що подарунки для сиріт та дітей з малозабезпечених родин підготували діти з 26 родин парафії, які взяли під свою опіку 45 дітей міста. Впродовж двох днів іменні подарунки, які діти приготували, розвозив святий Миколай у супроводі помічників.

Підсумовуючи проведену акцію настоятель громади о. Володимир Мальчин зазначив: «Нам вдалось парафіяльною спільнотою створити свято Миколая для малозабезпечених родин, а для дітей парафії це була хороша нагода відчути, те, що давати більша радість, аніж отримувати», – наголосив душпастир.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw