Греко-Католики Вінниччини провели чергову благодійну акцію

За підтримки збірки «Андріїв гріш», що діє під патронатом Блаженнішого Патріарха Святослава та за сприяння Благодійного Фонду «Карітас-Київ», соціальна команда парафії Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Липовець Вінницької області, передала допомогу місцевим мешканцям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Очолив захід отець Василь Комарницький. Повідомляючи про це на своїй сторінці у фейсбук він розповів, що соціальна команда змогла послужити для ближніх, які перебувають в складних життєвих обставинах. Парафія змогла придбати харчові продукти та побутову хімію першої необхідності (в кількості 30 пакунків) і безпосередньо передати цим людям.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал