Греко-католики міста Ніжин попрощалися з Колядою

9 лютого 2020 року у парафії Святих Володимира та Ольги відбулась традиційна Розколяда, свято яким парафіяни завершили різдвяний час.

Як повідомили у парафії, цього дня зібралось чимало місцевих греко-католиків, щоб разом колядувати:

На початку заходу, до всіх присутніх зі словом звернувся парох парафії Протоєрей Роман Пушка. Священник закликав усіх ще раз відчути життєдайне світло та тепло новонародженого Ісуса. Настоятель просив шукати свою дорогу до Вифлеєму, де кожен особисто зможе зустріти Спасителя.

Своїми дзвінкими голосами першими заколядували діти. Дебют маленьких колядників радісно вітали і батьки, і всі гості свята. Колядка у їхньому виконанні «В Різдяну ніч, зорі горять…» ще раз запалила в серцях Вифлеємську зорю.

Лунали також колядки і щедрівки у виконанні зразкового хору «Сяйво». Учні ніжинської дитячої музичної школи, під керівництвом Сергія Олександровича Голуба, проявили неперевершене мистецтво виконання українських традиційних колядок. Під гучні оплески та вигуки «Браво» парафіяни не хотіли відпускати талановитого диригента та дівоче багатоголосе «Сяйво».

Кульмінацією свята стала «Різдвяна історія», яку привезли сестри-монахині з Чернігова. Унікальність її полягала у тому, що всі присутні взяли участь у Різдвяному дійстві. Марія та Йосип, добрі пастушки та мудрі царі, – всі ще раз мали можливість скласти найщиріші дарунки Божому Дитятку. Сестри разом з ігуменом Чернігівського монастиря отцем Романом Халусом виконали авторські колядки, під супровід скрипки та гітари. Атмосферу Різвяної ночі підсилило смачне частування пампухами парафіян і гостей свята.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал