Греко-католики міста Фастова провели чергову благодійну акцію

31 серпня 2020 року, за сприяння Благодійного Фонду «Карітас-Київ», соціальна команда парафії Великомученика Димитрія УГКЦ міста Фастів на чолі з настоятелем о. Віталієм Марцинюком передала допомогу місцевим мешканцям, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Допомогу отримали насамперед, літні люди, які залишилися самотніми, люди з інвалідністю, одинокі матері та багатодітні родини. А також 23 дитини в переддень нового навчального року отримали рюкзаки та шкільне приладдя.

На фейсбук сторінці Фастівська районна державна адміністрація висловлює найщиріші слова вдячності отцю Віталію Марцинюку та парафії Святого Великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів разом з Благодійним Фондом «Карітас-Київ»: «Надаючи допомогу Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо усіляких гараздів, здоров’я, процвітання та тепла на Вашому життєвому шляху».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Якщо Ви бажаєте підтримати роботу медійних проєктів Церкви, то просимо Вас скласти пожертву скориставшись цією простою формою: https://bit.ly/2V9vVSw

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал